kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: ELBUD SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6069378, z dnia 2021-11-23

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od blisko 20 lat. Głównym zakresem prowadzonej działalności jest generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych i roboty budowlane w obszarze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, jak i użyteczności publicznej. Od początku działalność naszej firmy, była prowadzona pod kątem świadczenia usług dla największych Inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, jak i klienta indywidualnego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Miejsce pracy: miejsce prowadzonych realizacji na terenie woj. mazowieckiego

Jakie będą Twoje zadania?

  • Koordynacja prac na budowie,
  • Monitorowanie harmonogramu realizacji robót,
  • Ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy całego zespołu zaangażowanego w projekt, w tym w szczególności podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,
  • Uczestniczenie w kluczowych dla projektu spotkaniach, naradach,
  • Przeprowadzanie przetargów na wybór wykonawców, wycena kontraktów, w tym umów budowlanych, negocjowanie warunków współpracy,
  • Wsparcie i doradztwo w zakresie wszelkich wymagań prawno-administracyjnych,
  • Nadzór nad kompletacją dokumentacji powykonawczej, certyfikatów i deklaracji zgodności, niezbędnych do odbiorów końcowych,
  • Nadzorowanie właściwego udokumentowania wydatków związanych z realizowanym projektem.
  • Raportowanie inwestorowi statusu projektu,
  • Reprezentowanie inwestora przed wykonawcami i organami publicznymi,
  • Końcowe rozliczenie projektu,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej,
  • Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • Doświadczenie 5 lat na stanowisku kierowniczym – samodzielne kierowanie projektami,
  • Doskonałe i potwierdzone umiejętności w zakresie zarządzania projektami,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i AutoCAD, MS Project,
  • Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi w oparciu o harmonogram rzeczowo – finansowy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych,
  • Umiejętność optymalizacji kosztów prowadzonego projektu,

Oferujemy

  • Stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Dużą samodzielność i decyzyjność w działaniu,
  • Pracę nad wyjątkowymi projektami budowlanymi,
  • Pracę w zespole ceniącym różnorodność i ciekawe rozwiązania.