kandydatów

Etat Specjalista ds. finansowo-księgowych

Firma: Uniwersytet Warszawski miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6069525, z dnia 2021-11-23

Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje pracownika

do sekcji finansowo-księgowej

Specjalista ds. finansowo-księgowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wystawianie faktur,
  • Prowadzenie księgowości projektów korzystających z różnych krajowych i zagranicznych źródeł finansowania,
  • Obsługa dokumentów delegacji krajowych i zagranicznych,
  • Analiza i windykacja należności,
  • Dekretacja, księgowanie dokumentów oraz wyciągów bankowych,
  • Przygotowanie oraz realizacja umów cywilno-prawnych,
  • prowadzenie ewidencji wykorzystania środków finansowych, sporządzanie sprawozdań i nadzór nad realizacją budżetu,
  • Prowadzenie ewidencji majątkowej jednostki.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w służbach finansowo-księgowych sektora finansów publicznych,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewnych,
  • Znajomość ustaw: o Rachunkowości, Finansach Publicznych, Ustawy o zasadach finansowania nauki, o Podatku od towarów i usług,
  • Znajomość rozliczania umów o pracę, oraz umów cywilno-prawnych,
  • Biegła znajomość obsługi komputera- środowiska Windows i pakietu Office, w szczególności MS Excel,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, skrupulatność, spostrzegawczość, terminowość,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, oraz pracy w zespole,
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość programu SAP, USOS
  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami finansującymi projekty np.: MNiSW, NCN, NCBiR, instytucje europejskie.

Oferujemy

  • Stabilną pracę.