kandydatów

Etat Asystent / Asystentka biura - pomoc biurowa

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do współpracy w Zespole Kadr i Płac na stanowisku:

Asystent / Asystentka biura - pomoc biurowa
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Porządkowanie dokumentacji pracowniczej, praca z teczkami osobowymi
  • Archiwizacja dokumentów kadrowych
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • Współpracę na dłuży okres
  • Przyjazny zespół chętny do dzielenia się wiedzą
Czego oczekujemy:
  • Zainteresowania i chęci pracy w z dokumentacją papierową
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dyspozycyjność do pracy ok. 30-40h tygodniowo
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Etat Likwidator Szkód Komunikacyjnych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 06-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-11-2021
Wyświetleń: 106