kandydatów

Etat Główny Specjalista ds. rozwoju produktów zdrowotnych

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Departamencie Ubezpieczeń Zdrowotnychna stanowisku:

Główny Specjalista ds. rozwoju produktów zdrowotnych
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?:
  • Zarządzanie ofertą produktową w obszarze ubezpieczeń zdrowotnych (analiza produktów zdrowotnych w obecnej ofercie Compensy, analiza oferty rynkowej)
  • Inicjowanie zmian w obecnych produktach oraz propozycje wdrożeń nowych produktów
  • Tworzenie Ogólnych Warunków Ubezpieczeń, druków ubezpieczeniowych oraz taryf
  • Współtworzenie materiałów marketingowych
  • Implementowanie produktów w systemach IT
  • Wdrażanie produktów do sieci sprzedaży
  • Współpraca z partnerami biznesowymi Compensy w obszarze ubezpieczeń zdrowotnych
  • Przygotowywanie raportów i opracowań danych na potrzeby decyzji strategicznych/zarządczych
  • Udział w projektach ogólnofirmowych w obszarze ubezpieczeń zdrowotnych.
Czego oczekujemy?:
  • Minimum dwuletniego doświadczenia w obszarze wdrażania produktów ubezpieczeniowych oraz rozwiązań IT w obszarze produktów zdrowotnych
  • Samodzielnego prowadzenia projektów związanych z wdrażaniem nowych produktów
  • Znajomości rynku ubezpieczeń zdrowotnych/prywatnej opieki medycznej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Komunikatywności i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • Kreatywnego rozwiązywania problemów
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń merytorycznych oraz językowych
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00).

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Etat Główny Specjalista ds. rozwoju produktów zdrowotnych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 28-12-2021
Etat Główny Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 17-11-2021
Etat Główny Specjalista ds. rozwoju produktów zdrowotnych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 19-10-2021
Etat Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń Małych I Średnich Przedsiębiorstw w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 18-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-11-2021
Wyświetleń: 133