kandydatów

Etat Analityk danych

Firma: Amperio sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Amperio sp. z o.o.

Spółka z branży e-commerce budująca marketplace kierowany do klienta B2C na rynku odnawialnych źródeł energii obecnie z ekspansją na rynki europejskie. Bardzo szybki wzrost spółki, ciekawe możliwości rozwoju i współtworzenia wartości spółki na rynku Polskim i Europejskim. Bardzo fajny zespół ludzi i ciekawa dynamika pracy.

Analityk danych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Szeroko pojęta analiza danych biznesowych przy wykorzystaniu Excela we współpracy z poszczególnymi działami w organizacji (np. sprzedaż, call center).
  • Strukturyzacja i wizualizacja danych.
  • Praca na bazach danych przy wykorzystaniu SQL’a czy Python'a (znajomość Qlik sense mile widziana lub innego systemu pochodnego typu Tableau).
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka danych.
  • Zdolność analizy ad hoc danych biznesowych.
  • Praca na bazach danych.
  • Umiejętność prezentowania danych i patrzenia na biznes przez pryzmat danych.
  • Zamiłowanie do analizy i danych.
Oferujemy:
  • Samodzielność działania.
  • Praca w szybko rosnącej firmie wychodzącej na rynki europejskie.
  • Młody dynamiczny zespół ludzi czerpiących radość i satysfakcję z tego co robią.
  • Ekspozycja na rynki europejskie, możliwość zdobywania nowej wiedzy.
  • Praca w biurze w Warszawie lub zdalna.
  • Długofalowa współpraca.
  • Możliwości rozwoju.
  • Umowa: kontrakt B2B/umowa zlecenie lub umowa o pracę