kandydatów

Etat Monter, instalator i serwisant maszyn

Firma: 3D System miejsce pracy: Warszawa

Przedsiębiorstwo 3D SystemR powstało w 2001 roku i jest jedynym na rynku polskim producentem profili aluminiowych do budowy liter przestrzennych o nazwie "Profil-3D" oraz  maszyny pod nazwą Automatyczna Giętarka dedykowana do gięcia profilu.

Monter, instalator i serwisant maszyn
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • składanie maszyny własnej produkcji
  • instalacja maszyny u klienta
  • serwisowanie maszyny
  • kontakt z klientem przed zakupem
  • prezentacje i szkolenia z obsługi maszyny
  • prezentacja maszyny na targach
Wymagania
  • Prawo jazdy kat.B
  • Język angielski w stopniu minimum komunikatywnym
  • zdolności techniczne
  • mile widziane wykształcenie techniczne
Oferujemy
  • pracę w małym zespole
  • rozwój - nauka składania i obsługi maszyn
  • dodatkowe ubezpieczenie