kandydatów

Etat Konstruktor - Projektant w Solid Works

Firma: 3D System miejsce pracy: Warszawa

Firma 3D SystemR powstała w 2001 roku i jest jednym z największych w Europie producentów profili aluminiowych do budowy liter przestrzennych, oraz maszyn dedykowanych do gięcia profil. Firma projektuje i wytwarza u siebie części do swoich maszyn. www.3dsystem.pl

Firma 3D SystemR jest także w trakcie wdrażania  projektu budowy wyczynowych gokartów. www.kartpoland.pl

Konstruktor - Projektant w Solid Works
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • projektowanie w Solid Works
  • wykonywanie rysunków montażowych i serwisowych
  • nadzór nad wykonaniem części na produkcji w firmie oraz ich wdrażanie i optymalizacja
  • inne obowiązki związane z produkcją i wytwarzaniem części i całych maszyn
Wymagania
  • wykształcenie wyższe po kierunkach technicznych,
  • bardzo dobra znajomość programu Solid Works
  • mile widziana znajomość wykonywania  obliczeń i analiz w Solid Works
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • pracę w małym zespole
  • dodatkowe ubezpieczenie