Etat Asystent / Asystentka ds. Rekrutacji i szkoleń [rekrutacja online]

Firma: Crowe Poland miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od 30 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany:

Asystent / Asystentka ds. Rekrutacji i szkoleń [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • udział w procesie Onboardingu nowych pracowników,
  • udział w budowaniu i rozwijaniu procesów i standardów z obszaru HR, w tym m.in.: techniczne przygotowanie szkoleń, czy zadania z zakresu EB,
  • współpraca z zespołem w celu wypracowania efektywnych metod pracy.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dostępność ok. 80h w miesiącu.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Dogodna lokalizacja
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę