kandydatów

Etat Technik Utrzymania Obiektu

Firma: ENGIE Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

ENGIE Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Technik Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: Radom
Zadania:
  • Diagnostykę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów ppoż, grzewczych, gazowych elektroenergetycznych (w zależności od obiektu) w celu zapewnienia utrzymania pełnej jego sprawności.
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i/lub dozoru,
  • Wykształcenie, bądź doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji budynkowych, opcjonalnie: elektrycznych, ppoż, HVAC, NN, SN, elektroenergetycznych, hydraulicznych, gazowych lub pokrewnych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G2, G3,
  • F-gazy.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych,
  • Szkolenia autoryzacyjne,
  • Interesujący zakres obowiązków,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty