kandydatów

Etat Key Account Manager

Firma: Ekoenergetyka-Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ekoenergetyka Sales Sp. z o.o. to spółka handlowa specjalizująca się w sprzedaży infrastruktury szybkiego ładowania do samochodów elektrycznych. Oferuje szeroki wachlarz produktów seryjnych takich jak: stacje DC, punkty AC, akcesoria oraz usługi.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Key Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • opieka nad klientami strategicznymi (rynki zagraniczne);
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji ze strategicznymi partnerami firmy oraz podwykonawcami;
  • aktywne poszukiwanie i identyfikowanie możliwości biznesowych;
  • negocjowanie umów, aneksów oraz warunków współpracy z partnerami;
  • opracowywanie propozycji marketingowych w celu maksymalizacji pozyskiwania zapytań dla projektów;
  • wsparcie dla lokalnych współpracowników;
  • regularne wizytowanie kluczowych klientów;
  • reprezentowanie firmy na targach / konferencjach /eventach branżowych.
Profil kandydata:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (poziom C1);
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub włoskiego;
  • min. 3 lata doświadczenia we współpracy z kluczowymi klientami oraz zarządzania projektami;
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • umiejętność pracy projektowej, raportowania finansowego i przygotowania planów biznesowych;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność tworzenia długotrwałych relacji;
  • praktyczne umiejętności technik sprzedaży i negocjacji;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.
Oferujemy:

EkoZdrowie
  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED
  • Karta Medicover Sport
  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen
  • Dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych
EkoInicjatywy
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
  • Sportowa integracja
EkoRozwój
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie
  • Innowacyjne projekty e-mobility
  • Interdyscyplinarny zespół
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Emplo – platforma do komunikacji
EkoWorkPlace
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Komfortowe przestronne biura
  • Pyszna kawa
  • Ruchomy czas pracy