kandydatów

Etat Inspektor ds. kontoli jakości (możliwość przyuczenia )

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Inspektor ds. kontoli jakości (możliwość przyuczenia )
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/21/0608
OBOWIĄZKI:

-Kontrola jakości materiałów niezbędnych do procesu produkcji. -Ocena procesu spawania zgodnie z posiadanymi uprawniewnieniami, badania i pomiary zgodne z zakresem działania labolatorium -Odpowiedzialność za jakościowy odbiór wyrobów gotowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: praktyczna zajomość obsłufi pakietu MS Office

Wymagania inne:

dobra znajomośc rysunku technicznego detalowego i złożeniowego, znajomość narzędzi pomiarowych, znajomośc wyrobów hutniczych, samodzielność dyspozycyjność prawojazdy kat B język obcy mile widziany

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 600 - 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim