kandydatów

Etat Kierowca kat. B

Firma: MAX-MEAT miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 6073638, z dnia 2021-11-26

Firma handlowa z Targówka zatrudni – Kierowcę kat. B

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: mazowieckie / Wołomin

Opis stanowiska

  • Praca w godzinach 3:00 – 11:00

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. B, sumienność, uczciwość

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • aktualna książeczka sanepidu
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • doświadczenie w dystrybucji towarów

Oferujemy

  • pracę na pełen etat
  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie