kandydatów

Etat Pracownik magazynu Cargo

Firma: LS Airport Services S.A. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik magazynu Cargo
Miejsce pracy: Warszawa
JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
  • przyjmowanie, rozładowywanie, wydawanie przesyłek/ładunków lotniczych do/z Magazynu
  • obsługa systemów wysokiego składowania
  • udział w przygotowywaniu towarów do wysyłki drogą powietrzną
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych lub gotowości do ich pozyskania
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętności pracy w zespole i podzielności uwagi
  • prawa jazdy kategorii B - mile widziane
  • samodzielności w działaniu
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • Pracę w zgranym zespole