Etat Specjalista ds. Informatyki (Helpdesk - I Linia Wsparcia)

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

Specjalista ds. Informatyki (Helpdesk - I Linia Wsparcia)
Miejsce pracy: Błonie k. Warszawy

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:

Wsparcie użytkowników systemów informatycznych w codziennej pracy.

  • Rozwiązywanie zdalne i lokalne problemów sprzętowych i programowych na stacjach roboczych użytkowników oraz na urządzeniach mobilnych,
  • Wstępna analiza zgłaszanych problemów technicznych i ich rozwiązywanie lub przekazywanie do realizacji przez dalsze linie wsparcia.
  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami sprzętu i oprogramowania.
  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych oraz urządzeń mobilnych.
  • Wydawanie i przyjmowanie wyposażenia IT dla/od pracowników.
  • Wsparcie przy pracach inwentaryzacji i utrzymania infrastruktury IT.
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji w zakresie powierzonych obowiązków.
Wymagania:
  • Wykształcenie o profilu IT lub pokrewnym.
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność testowania, diagnozowania urządzeń (desktopy, laptopy, urządzenia mobilne, drukarki),
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywności i bardzo dobra organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Gotowość do przyswajania wiedzy technicznej i rozwijania własnych kompetencji.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, pakietu Office oraz sprzętu komputerowego.
  • Znajomość urządzeń mobilnych z systemem Android.
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych i Active Directory.

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Office 365 / MS Exchange.
  • Znajomość systemów wideokonferencyjnych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje osobiste i techniczne.
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)