kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Firma: DACPOL Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Firma techniczno- handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, działająca od prawie 30 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad stu pięćdziesięciu producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego.

Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Miejsce pracy: Piaseczno

Digital Marketing to obszar, który pędzi do przodu- my o tym wiemy!

Rozwijamy się w szybkim tempie w związku z czym potrzebujemy osób do naszego Zespołu, który współtworzy i realizuje strategię działań online.

Szukamy osób które lubią się uczyć i aktualizować swoją wiedzę. Potrafią określić priorytety oraz biorą odpowiedzialność za powierzone działania.
Czerpią satysfakcję z pracy, bo Digital Marketing to coś, co je „kręci"...

Główne zadania:
  • Tworzenie treści na firmowe strony internetowe (w j. polskim i angielskim),
  • Aktualizacja oferty produktowej na firmowych stronach www,
  • Poszukiwanie nowych wartościowych kanałów ruchu,
  • Współtworzenie i realizacja kampanii w kanałach e-marketingu (Google Ads, FBads, e-mail marketing).
Oczekiwania:
  • Umiejętność wyszukiwania ciekawych artykułów branżowych oraz pisania artykułów, tekstów produktowych z uwzględnieniem SEO - mile widziana branża techniczna,
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia kampanii Google Ads- znajomość Google Tag Manager, Google Analytics
  • Podstawowa wiedza na temat SEO i pozycjonowania,
  • Znajomość programów graficznych i video (min. Photoshop, Premiere Pro),
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS,
  • Umiejętności analityczne, kreatywność, samodzielność i zaangażowanie,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca na poprawne tłumaczenie artykułów branżowych.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,
  • Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Bilety na wydarzenia kulturalne, dostęp do firmowej biblioteki,
  • Budżet rozwojowy (szkolenia, kursy, konferencje),
  • Ogólnofirmowe spotkania integracyjne.