kandydatów

Etat Technik Form

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Technik Form
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • nadzór techniczny nad formami do produkcji,
  • utrzymywanie form w pełnej sprawności produkcyjnej,
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii form,
  • wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów, napraw i modyfikacji form,
  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej form i narzędzi,
  • prowadzenie dokumentacji napraw, przeglądów oraz części
  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów,
  • konserwacja i utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i narzędzi na warsztacie form.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia.