kandydatów

Etat Specjalista ds. Kontrolingu

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Kontrolingu
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • współtworzenie budżetu Spółki wraz z monitoringiem realizacji celów budżetowych;
  • przygotowywanie analiz oraz interpretacja odchyleń w stosunku do założeń budżetowych;
  • sporządzanie raportów wewnętrznych oraz do GUS
  • utrzymanie i rozwój systemów analiz, raportowania i controlingu;
  • ścisła współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za rozliczanie projektów budowlanych oraz księgowością w zakresie analizy danych oraz na bieżąco zgłaszanych spraw z dziedziny finansów;
  • weryfikacja dokumentów finansowych i dokumentacji z nią związaną w systemie operacyjnym Spółki przed zaksięgowaniem; bieżące wsparcie w tym zakresie dla pracowników;
  • nadzór na gwarancjami podwykonawczymi (gwarancje bankowe i kwoty zatrzymane);
  • analiza wiekowania należności i zobowiązań, przygotowywanie we współpracy z księgowością okresowych kompensat
  • ścisła współpraca z audytorami
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia lub pokrewne w branży budowlanej );
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w pionie finansowym, preferowane w przedsiębiorstwie produkcyjnym;
  • znajomość kluczowych zasad rachunkowości zarządczej oraz zagadnień controllingu;
  • biegła znajomość MS Excel, a w szczególności tabele przestawne,
  • nastawienie na wynik;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • efektywna komunikacja.
Mile widziane
  • znajomość systemu Navision
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania działalności firmy w obszarze kontrolingu finansowego i operacyjnego.
  • Udział w szkoleniach merytorycznych i ciekawych projektach.
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport .
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.