kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6091074, z dnia 2021-11-29

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży Flotowej Autoryzowany Dealer VW poszukuje doświadczonego Pracownika na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych zainteresowanych zakupem samochodów marki Volkswagen
  • Budowanie dobrych relacji z Klientami
  • Współpraca z firmami leasingowymi oraz wynajmu długoterminowego ( CFM )
  • Sprzedaż produktów finansowych.
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych
  • Ukierunkowanie na realizację celów
  • Budowanie i prowadzenie bazy klientów w CRM
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży na flotowym rynku motoryzacyjnym
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Biegła znajomość rynku flotowego
  • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność zarządzania wizerunkiem
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w marce będącej światowym liderem w sprzedaży aut
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników
  • Samochód służbowy
  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową zakończoną uzyskaniem tytułu Certyfikowanego Sprzedawcy
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon , laptop