Etat Pracownik produkcyjny - Technik elektryk, mechanik lub elekronik

Firma: P.P.U. MEDBRYT SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6097980, z dnia 2021-11-29

P.P.U. MEDBRYT SP. Z O.O.

Istniejąca od 30 lat firma Medbryt, jako jedyna w Polsce produkująca profesjonalne inhalatory.

Pracownik produkcyjny - Technik elektryk, mechanik lub elekronik

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Sumienność, uczciwość i umiejętność pracy w zespole.

Wymagania

Technik elektronik lub mechanik precyzyjny z doświadczeniem w zakresie:

  • montażu podzespołów,
  • montażu elementów elektronicznych,
  • serwisu urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem aparatury elektromedycznej,
  • montażu i uruchamianiu aparatury elektromedycznej.

Ponadto wymagane:

  • prawo jazdy,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w terenie – wyjazdy serwisowe,
  • uczciwość i kultura osobista
  • zmotywowanie do pracy w zespole.

Oferujemy

  • Praca na pełnym etacie wraz ze wszystkimi świadczeniami.

W przypadku znacznego zwiększenia dochodu firmy możliwa premia, zapisek:

Praca na pełnym etacie,wraz ze wszystkimi świadczeniami  oznacza pełne ubezpieczenie w ZUS.