kandydatów

Etat Specjalista ds. Finansów IT

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Warszawa

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Stań się częścią międzynarodowej grupy specjalistów IT, liczącej ponad 3000 pracowników i aplikuj do nas.

Specjalista ds. Finansów IT
Miejsce pracy: Warszawa

Tryb pracy: Stacjonarny, z możliwością pracy zdalnej w wybrane dni tygodnia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów IT
  • Wiedza w zakresie zasad rachunkowości, konstrukcji budżetów IT, budowy modeli finansowych usług IT
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywność w relacji z partnerami wewnętrznymi i dostawcami
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego (B2)
  • Znajomość systemu SAP
  • Dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), mile widziane MS Power BI

Zakres obowiązków:

  • Realizacja ewidencji wydatków Biura IT (rozliczanie faktur, inwestycji, rezerw, przypisanie amortyzacji)
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem akceptacyjnym rozliczeń (zgodność z obowiązującym procedurami)
  • Realizacja działań formalnoprawnych związanych z obsługą rozliczeń kosztów IT w kontekście klientów oraz dostawców Biura Informatyki (umowy, faktury)
  • Tworzenie standardów i procedur związanych z zarządzaniem finansami IT
Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci