Etat Asystent / Asystentka projektanta branży elektrycznej - Młodszy / Młodsza inżynier elektryk

Firma: ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm  projektowo – doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach:  ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, inżynieria środowiska i infrastruktura transportowa.

Obecnie prowadzimy rekrutacje do naszych zespołów elektrycznych w Poznaniu i Warszawie.

Asystent / Asystentka projektanta branży elektrycznej - Młodszy / Młodsza inżynier elektryk
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • współpraca z projektantem i pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
  • prowadzenie uzgodnień projektowych
  • koordynacja międzybranżowa
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe, lub student IV-V roku
  • dobra znajomość AutoCAD i pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania AVEVA PDMS i/lub REVIT będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność organizacji własnej pracy w tym systematyczność, dokładność, rzetelność
Co oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia (studenci) w biurze w Poznaniu
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • udział w krajowych i zagranicznych projektach w szczególności w obszarach energetyki, ropy i gazu oraz infrastruktury
  • współpracę z inżynierami z innych krajów w ramach międzynarodowych zespołów projektowych
  • miłą atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)
  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • spotkania integracyjne