kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: Pool Design miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 6103653, z dnia 2021-11-29

Rekrutacja

ETAP 1
PRZESŁANIE APLIKACJI I SELEKCJA
Odpowiadając na aktualne oferty pracy, kandydaci przesyłają swoją aplikację za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego. Następnie weryfikujemy zawarte w CV doświadczenie i kwalifikacje oraz określamy dopasowanie kandydatury do wymagań stanowiska.
ETAP 2
WYWIAD TELEFONICZNY
W przypadku niektórych stanowisk spotkanie rekrutacyjne może zostać poprzedzone wywiadem telefonicznym. W trakcie krótkiej rozmowy weryfikujemy doświadczenie, motywację i oczekiwania Kandydata, a także udzielamy odpowiedzi na pierwsze pytania dotyczące naszej oferty.
ETAP 3
SPOTKANIE REKRUTACYJNE
Kandydaci, których aplikacje przeszły pozytywnie proces selekcji i wstępną weryfikację, otrzymują zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne. Większość spotkań prowadzimy on-line przy użyciu aplikacji MSTeams.

W pierwszym spotkaniu z kandydatem zazwyczaj bierze udział osoba z działu HR oraz bezpośredni przełożony. Podczas spotkania przedstawiamy szczegóły dotyczące pracy na danym stanowisku, rozmawiamy m.in. o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym kandydata, motywacji do pracy oraz jego planach dalszego rozwoju kariery. Na tym etapie zdarza się również, że prosimy o rozwiązanie testu, przeanalizowanie sytuacji biznesowej lub odegranie scenki biznesowej.

W zależności od stanowiska, kandydaci mogą zostać zaproszeni na jeszcze jedno lub dwa spotkania, do których dołączą osoby zarządzające, eksperci lub osoby z potencjalnego zespołu.
ETAP 4
PODJĘCIE DECYZJI
Po ukończeniu wszystkich etapów selekcji podejmujemy decyzję, który kandydat najbardziej odpowiada wymaganiom i profilowi stanowiska. Wszyscy kandydaci otrzymują od nas informację zwrotną na temat ich statusu w procesie rekrutacji.
ETAP 5
ZATRUDNIENIE I ONBOARDING
Wybrany kandydat otrzymuje od nas ofertę pracy. Po jej przyjęciu przekazujemy przyszłemu pracownikowi niezbędne przed zatrudnieniem informacje.

Pierwsze dni pracy poświęcone są na wdrożenie - nowi pracownicy biorą udział w spotkaniu onboardingowym i w dedykowanych szkoleniach. Nowa osoba zapoznaje się nie tylko z obowiązkami na danym stanowisku i współpracownikami, ale również poznaje strukturę organizacji, regulaminy i wytyczne dotyczące dbania o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Od tej chwili rozwijamy się i pracujemy razem.

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • planowanie, koordynowanie, realizacja i optymalizacja kampanii marketingowo – sprzedażowych w Internecie i mediach społecznościowych
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniego wizerunku marki
  • rekomendowanie kierunków rozwoju marki
  • udział w projekcie budowy, modernizacji i rozwoju strony internetowej/sklepu internetowego
  • opracowanie i realizacja strategii e-marketingowych i komunikacji z klientami
  • nadzorowanie działań prowadzonych przez agencję SEO i SEM
  • aktualizowanie produktów na stronie
  • rozwój profilów Facebook i Instagram
  • współpraca z działem sprzedaży, a także z agencjami w zakresie realizacji działań marketingowych
  • przygotowywanie i zarządzanie powierzonym budżetem, raportowanie działań do przełożonego.

Wymagania

  • umiejętność samodzielnego budowania prowadzenia kampanii digitalowych
  • doświadczenie w social media marketingu
  • znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics
  • znajomość narzędzi do zarządzania i analizy social media
  • znajomość oraz zainteresowanie bieżącymi trendami w social mediach
  • "lekkie pióro" i umiejętność tworzenia angażujących tekstów
  • obsługa podstawowych narzędzi graficznych
  • znajomość programów graficznych
  • realizacja projektów z zachowaniem terminowości i dbałości o jakość
  • kreatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętności informatyczne, biegła obsługa komputera i środowiska MS Office
  • mile widziane podstawy tworzenia stron internetowych
  • samodzielność w działaniu (bierzesz ownership za dany projekt), ale potrafisz też odnaleźć się w pracy zespołowej
  • dokładność i skrupulatność - zwracasz uwagę na szczegóły
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)

Oferujemy

  •  możliwość wdrażania własnych pomysłów
  •  stabilność zatrudnienia
  •  elastyczne godziny pracy w piątki

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-11-2021
Wyświetleń: 95