kandydatów

Etat Event Creative Specialist

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, firma działająca w obszarze organizacji eventów i konferencji biznesowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Event Creative Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 93/2021
Zadania:
  • Współtworzenie i projektowanie eventów oraz konferencji dla klientów (kreowanie pomysłów na eventy, tworzenie prezentacji i scenariuszy wydarzeń)
  • Przygotowywanie materiałów do prezentacji dla klientów (praca z grafikami, mile widziana znajomość podstawowych programów graficznych)
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami: ustalanie szczegółów, negocjacje, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Research w ramach planowanych działań eventowych
  • Wsparcie działu realizacji
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale kreacji na rynku eventowym lub podobnym
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunkach artystycznych)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, poziom min. B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office; w szczególności programu PowerPoint (mile widziana także znajomość programów Keynote, Corel i Paint)
  • Umiejętność nawiązywana relacji z klientami, której podstawą jest wysoki poziom komunikacji i kultury osobistej
  • Kreatywne/oryginalne podejście do życia i pracy
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie: komunikatywność, elastyczność, oraz dynamika w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Motywacja do nauki i otwartość na nowe doświadczenia, nastawienie na cel
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie (możliwe różne formy umowy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i współpracy z doświadczonym i dynamicznym zespołem tworzącym przyjazną i twórczą atmosferę
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.