kandydatów

Etat Analityk biznesowy

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/KWAB
Twój zakres obowiązków
  • Modelowanie procesów biznesowych,
  • Definicja i zarządzanie wymaganiami biznesowymi,
  • Wsparcie prac architektonicznych i realizacyjnych w ramach projektów,
  • Wsparcie procesu zarządzania zmianą i zakresem projektu,
  • Utrzymanie repozytorium analitycznego (w ramach zadań projektowych).
Nasze wymagania
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej,
  • Biegłość w pracy ze stroną biznesową,
  • Znajomość notacji BPMN, UML,
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i dokładność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziana znajomość Enterprise Architect.
To oferujemy
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilną, długotrwałą współpracę,
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego),
  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach (oferty pracownicze).