kandydatów

Etat Specjalista ds. Zarządzania Sprzętem Abonenckim / B2B

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Zarządzania Sprzętem Abonenckim / B2B
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SSA/ES/DW/348/1121
Opis stanowiska
  • Wsparcie w administrowaniu urządzeniami dostępnymi dla obszaru B2B,
  • Zapewnienie ciągłości w dostępności urządzeń na magazynie/ składach dla Kanałów B2B,
  • Zabezpieczanie kontraktów, przetargów,
  • Bieżące wsparcie sprzedaży,
  • Udział w cyklicznych spotkaniach wewnętrznych, zewnętrznych,
  • Analiza sprzedaży, zapasów na magazynie, raportowanie, prognozowanie sprzedaży,
  • Współpraca z Kanałami Sprzedaży B2B, innymi Departamentami w Spółce oraz Producentami/Dostawcami urządzeń,
  • Biegła znajomość oferty dedykowanej wszystkim segmentom rynku w obszarze urządzeń, promocji.
Wymagania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji,
  • Znajomość SAP R/3 PRD,
  • Znajomość specyfikacji urządzeń telco na rynku,
  • Doświadczenie w pracy, w obszarze B2B mile widziane,
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność ustawiania priorytetów,
  • Znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • Orientacja na realizację celów biznesowych,
  • Preferowane wykształcenie wyższe (licencjat),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • Zdobywanie wiedzy oraz cenne doświadczenie,
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).