kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: Delikatesy Centrum miejsce pracy: Siedlce

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Siedlce
Sprawdź co możemy Ci zaoferować!
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju;
  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją;
  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy;
  • Pakiet socjalny;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód).
Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:
  • Doradztwo i kompleksowe wsparcie Franczyzobiorców formatu Delikatesy Centrum w prowadzeniu sklepów na podległym obszarze;
  • Egzekwowanie przestrzegania przez podległe sklepy zapisów Umowy Franczyzowej oraz standardów Sieci;
  • Budowanie trwałych, opartych na partnerstwie relacji z Franczyzobiorcami;
  • Dbanie i odpowiedzialność za realizację założonej dynamiki sprzedaży detalicznej i hurtowej;
  • Regularna analiza wyników finansowych sklepów, identyfikowanie obszarów problemowych, sygnalizowanie ich Franczyzobiorcom;
  • Wsparcie Franczyzobiorców w tworzeniu planów naprawczych dla sklepów z problemami;
  • Zapewnienie ciągłego szkolenia personelu sklepów z zakresu umiejętności zarządzania sklepem, profesjonalnej obsługi klienta;
  • Systematyczna kontrola wyglądu, jakości oraz funkcjonowania stoisk świeżych;
  • Koordynacja akcji marketingowych i wsparcie otwarć nowych placówek na podległym obszarze.
Dołącz do naszego zespołu, jeśli posiadasz:
  • 2 lata doświadczenia w branży spożywczej, w nowocześnie zarządzanej placówce handlowej;
  • Znajomość rynku produktów świeżych;
  • Umiejętność interpretacji danych liczbowych (wyniki sklepów dot. sprzedaży);
  • Orientacja na Klienta i umiejętność budowania partnerskich relacji;
  • Konsekwencja w działaniu, umiejętność egzekwowania ustaleń;
  • Prawo jazdy kat. B. - gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl