kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

Firma: SKLEJBUD Rutka Sp. J. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 6108249, z dnia 2021-11-30

Sklejbud Sp.j. Rutka wiodący producent płyt meblowych obecny na rynku od ponad 25 lat.

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Sprzedaż i aktywizacja sprzedaży płyt meblowych POLGLOS;
  • Podtrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami.

Wymagania

  • Idealnie jeśli posiadasz co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata w obszarze sprzedaży i obsługi Klientów Biznesowych w kanale tradycyjnym (Stolarze, Studia Kuchenne, Hurtownie);
  • Posługujesz się na co dzień oprogramowaniem w środowisku Windows10;
  • Lubisz i wiesz jak wspierać procesy sprzedażowe;
  • Umiesz podtrzymywać relacje w oparciu o korzyści;
  • Pracujesz na systemie CRM, a swoją pracę opierasz o wskaźniki efektywności oraz cykliczne raporty oraz analizy.

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach 8.00 – 16.00;
  • Wdrożenie stanowiskowe oraz Wsparcie Przełożonego;
  • Jasny i czytelny system pracy;
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i rozwojowym zespole;
  • Standardowe narzędzia pracy wymagane na tym stanowisku.