kandydatów

Etat Specjalista ds. Wsparcia Projektowego

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dział Zarządzania Portfolio Projektów/ Departament Optymalizacji i Rozwoju Procesów Biznesowych.

Specjalista ds. Wsparcia Projektowego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SWP/ES/MZN/352/1121
Opis stanowiska
  • Monitorowanie i nadzór nad portfolio projektów realizowanych w GPP, bieżące monitorowanie postępu realizacji projektów i ryzyk projektowych
  • Weryfikowanie i analiza danych projektowych w ramach wybranego portfela projektów
  • Współpraca z Właścicielami Biznesowymi i Kierownikami Projektów przy realizacji i raportowaniu projektów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień portfelowych na potrzeby różnych interesariuszy, w tym wyższego kierownictwa (dla Zarządu i Rady Dyrektorów)
  • Doskonalenie procesów i narzędzi zarządzania projektami oraz nadzór nad ich jakością i efektywnością w organizacji
  • Przygotowywanie i realizacja wewnętrznych warsztatów szkoleniowych z obowiązujących procesów i standardów oraz metodyk projektowych w GPP
  • Rozwój działań wspierających kulturę i społeczność projektową w GPP
  • Udział w projektach rozwojowych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia w pracy w otoczeniu projektowym/ w zakresie zadań związanych z zarządzaniem portfelowym w strukturach PMO (znajomość standardowych procesów PMO)
  • Wiedza oraz praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami: PMI/ Prince2/Agile
  • Znajomość narzędzi wsparcia zarządzania projektami (znajomość pakietu MS Office, MS Project, Jira, SharePoint)
  • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność komunikacji ze wszystkimi szczeblami w organizacji
  • Orientacja na cele, proaktywność w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku biznesowym
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
  • Ambitne wyzwania/ Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zdobywanie wiedzy oraz cenne doświadczenie pracy w otoczeniu projektowym
  • Przyjazne środowisko pracy, atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)