kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Technicznej

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Obsługi Technicznej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SOT/SW/KW/21
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa zgłoszeń złożonych przez Klientów Biznesowych dotyczących usterek na urządzenia: telefony, tablety, modemy, routery itp.
  • Podział zleceń według przyjętego standardu
  • Prowadzenie rejestru wstępnej oceny uszkodzeń urządzeń m. innymi: telefonów, tabletów, modemów, routerów itp.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami Biznesowymi i Klientem Wewnętrznym
  • Odbiór/nadawanie paczek w kancelarii
  • Bieżące wsparcie administracyjne
Nasze wymagania
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu urządzeń abonenckich oraz obsługi routerów czy modemów
  • Biegła znajomości obsługi Ms Office, mile widziana obsługa SAP, Remedy
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie, systematyczność i solidność
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę na zastępstwo
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze)