kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Działu Księgowości

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy nowej osoby, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w prowadzonych rekrutacjach - od przygotowywania ogłoszeń po ich publikację, umawianie spotkań, zarówno pomiędzy Kandydatami i Konsultantami, jak i Klientami i Kandydatami, która chciałaby się rozwijać w obszarze HR lub Administracji, i która wniesienie dużo pozytywnej energii, entuzjazmu i poczucia humoru w codzienne życie firmy.

Jesteśmy kilkuosobowym zespołem pracującym z Klientami z branży Real Estate i Construction. Pracujemy zarówno z biura (Zebra Tower przy Metro Politechnika) jak i w ramach home-office.

Idealnie sprawdzą się u nas osoby, które lubią kontakty telefoniczne, są dobrze zorganizowane, pomysłowe i dbające o jakość własnej pracy.

Asystent / Asystentka Działu Księgowości
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej;
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych do systemu finansowego;
  • Rejestracja faktur zakupu w elektronicznym systemie zatwierdzania;
  • Praca z dokumentacją finansową.
  • Inne merytoryczne zadania
Wymagania:
  • Podstawowa wiedza finansowo - księgowa;
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Proaktywność; Samodzielność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Skrupulatność.
Oferta:
  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B - do wyboru
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny w tym rozbudowany pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pracę w gronie profesjonalistów w międzynarodowej organizacji.