kandydatów

Etat Elektryk (m/k)

Firma: STRABAG BMTI miejsce pracy: Pruszków

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Elektryk (m/k)
Miejsce pracy: Pruszków

Zadania

  • naprawy i konserwacje maszyn i urządzeń
  • obsługa serwisowa
  • diagnostyka usterek
  • montaż żurawi wieżowych

Wymagania

  • doświadczenie w naprawach urządzeń elektrycznych
  • wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line.