kandydatów

Etat Transaction Coodinator

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do międzynarodowej firmy i rozwijaj inwestycje BTS dla kluczowych Klientów firmy. Będziesz współpracować z Managerem odpowiedzialnym za całą Polskę. Wykorzystasz swoje doświadczenie w branży w obszarze transakcji, weźmiesz udział w największych projektach w branży oraz dostaniesz szansę rozwoju w jednej z najatrakcyjniejszych firm na rynku Real Estate.

Transaction Coodinator
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • stały kontakt z wszystkimi zaangażowanymi w proces działami i koordynacja procesu (możliwy także kontakt z Klientem)
  • przygotowywanie ofert oraz wstępnych dokumentów/umów (HoT, listy intencyjne, umowy o poufności)
  • koordynowanie przygotowywania umowy najmu oraz załączników – koordynacja procesu wraz z pozyskiwaniem niezbędnych dokumentów/informacji od innych działów
  • przygotowywanie umów pośrednictwa
  • przygotowywanie aneksów do umów, umów dodatkowych wraz z prawnikami (przekazywanie ustaleń)
  • koordynacja pozyskiwania dokumentów od innych działów oraz przekazywania ich do klienta
  • przygotowywanie prezentacji nowych lokalizacji dla klientów (wraz z przygotowaniem materiałów do niej – layout, opisy, materiały marketingowe)
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów dla klientów – ofert, kalkulacji czynszu, cash flow, kalkulacji gwarancji
  • kontakt z klientem po podpisaniu umowy najmu i egzekucja umowy (pilnowanie terminów, dokumentów, zawiadomień)
  • wstępne przygotowywanie budżetów inwestycji
Wymagania:
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i wiedza za zakresu finansów/zarządzania/nieruchomości/prawa
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i ambicja
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • Komunikatywność i multitasking
  • Excel – znajomość na poziomie zaawansowanym
  • Office (word/power point) – bardzo dobra znajomość