kandydatów

Etat Specjalista E-Commerce

Firma: Work & Business Solutions miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista E-Commerce

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki / możliwy system hybrydowy (woj. mazowieckie)
Nr ref.: ECOM/2022

Opis stanowiska pracy:
  • Celem osoby na tym stanowisku jest optymalizacja kluczowych wskaźników e-commerce takich jak: sprzedaż, współczynnik konwersji, porzucenia koszyków, liczba odwiedzających, koszt pozyskania, zadowolenia klientów, itd.
  • Wprowadzanie produktów, optymalizacja opisów/zdjęć/filmów pod kątem SEM.
  • Dbanie o jak najlepszą prezentację produktów w naszym sklepie internetowym, Allegro i innych miejscach sprzedaży internetowej.
  • Rekomendacje i wdrażanie zmian wpływających na zwiększenie sprzedaży i konwersji, w tym UX.
  • Tworzenie promocji, wyprzedaży, pakietów łączonych oraz innych elementów oferty, kampanii marketingowych, newsletterów.
  • Koordynacja działań e-commerce z działem handlowym (ceny, promocje), ekspertami
Wymagania:
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu, optymalizowaniu treści i wyglądu oraz administrowaniu stronami i sklepami, znajomość narzędzi e-commerce (m.in. Google Analytics i Google Ads).
  • Doświadczenie w obsłudze Allegro.
  • Znajomość marketingu internetowego.
  • Dobra znajomość SEO/SEM.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina.
  • Mile widziana znajomość HTML/CSS/JavaScript.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji.
  • Umiejętności analityczne które umożliwią rekomendowanie i wdrażanie zmian na podstawie danych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w systemie: biuro lub hybrydowy / kresowe wizyty w biurze / możliwość pracy zdalnej.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci”