kandydatów

Etat Pracownik ds. Szkoleń

Firma: "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik ds. Szkoleń

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • planowanie, organizacja oraz nadzór nad prawidłowością realizacji szkoleń na stanowisko maszynisty z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, potrzeb i możliwości Spółki KM oraz ich ewidencjonowanie i sprawozdawczość,
  • planowanie, organizacja i administracja egzaminami na stanowisko maszynisty oraz ich ewidencjonowanie i sprawozdawczość,
  • sporządzanie umów dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe w ramach organizowanych szkoleń na stanowisko maszynisty i dochodzenie zobowiązań od byłych pracowników związanych ze szkoleniem na stanowisko maszynisty,
  • współpraca z Urzędem Transportu Kolejowego w zakresie działalności ośrodka szkoleniowego oraz organizowanych szkoleń i egzaminów na stanowisko maszynisty,
  • współpraca z innymi ośrodkami szkoleniowymi i podmiotami zewnętrznymi zajmującymi się szkoleniami,
  • aktualizacja przepisów, regulacji i zarządzeń wewnętrznych, nadzorowanie ich zgodności z powszechnie obowiązującymi aktami prawnymi, aktualizacja wewnętrznych wykazów i rejestrów dokumentów normatywnych i wymagań prawnych,
  • opiniowanie projektów wprowadzanych oraz zmienianych powszechnie obowiązujących aktów prawnych,
  • przygotowywanie materiałów na posiedzenia Zarządu Spółki KM i zestawień dotyczących realizacji podjętych przez Zarząd Spółki KM uchwał,
  • udział w prowadzeniu rejestru szkoleń i egzaminów oraz opracowywaniu sprawozdań dotyczących rozliczenia budżetu szkoleniowego,
  • przygotowywanie zestawień organizowanych szkoleń oraz podejmowanych w tym zakresie działań,
  • przygotowywanie i opisywanie merytorycznie faktur z zakresu realizowanych szkoleń według kont obowiązujących w Spółce KM,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej oraz przygotowywanie dokumentów przekazywanych do archiwum,
  • planowanie przychodów i kosztów realizowanych szkoleń oraz monitorowanie budżetu szkoleniowego w tym zakresie,
  • udział w kontrolach zespołowych w zakresie szkoleń i egzaminów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku prawo lub w trakcie studiów, po ukończeniu co najmniej trzeciego roku studiów prawniczych, w tym mile widziana znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i transportu kolejowego, w szczególności dotyczących nabywania kwalifikacji w zawodzie maszynisty,
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy biurowej, mile widziane doświadczenie w planowaniu, organizowaniu i prowadzeniu szkoleń,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność,
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel i edytora tekstu MS Word na poziomie zaawansowanym,
  • Zainteresowanie twardym HR i chęć rozwoju w tym obszarze,
  • Umiejętność budowania relacji z dostawcami zewnętrznymi i klientami wewnętrznymi,
  • Inicjatywa i gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań i podejmowania decyzji, umiejętność analizowania i wnioskowania,
  • Umiejętność pracy w grupie, organizacji pracy zespołu.
Oferujemy:
  • korzystne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zniżkę na krajowe i międzynarodowe podróże koleją,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • pakiet dodatkowej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego.