kandydatów

Etat Lider Zespołu Rozliczeń Indywidualnych​

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Lider Zespołu Rozliczeń Indywidualnych​
Miejsce pracy: Radom

Radom Office Park,
Jacka Malczewskiego 24

Jakie będą zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku? :
  • koordynowanie pracy zespołu 6-7 specjalistów,
  • wyznaczanie zadań i kontrola ich realizacji,
  • motywowanie zespołu,
  • rekrutacja i rozwój pracowników,
  • weryfikowanie i rozliczanie dokumentów księgowych,
  • kalkulowanie rezerw i weryfikacja ich poprawności,
  • współpraca z innymi zespołami w ramach organizacji oraz z dostawcami w zakresie terminowości i poprawności rozliczeń,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesów i procedur,
  • aktywny udział w rozwoju systemów finansowych.
Czego oczekujemy od kandydatów?:
  • doświadczenia w zarzadzaniu zespołem,
  • wykształcenia wyższego w obszarze ekonomii, księgowości lub finansów,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • skrupulatności w wykonywaniu zadań,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu,
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi,
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok".