kandydatów

Etat Manager ds. Strategii Mediów / Strateg Mediowy

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, agencji marketingowo - reklamowej skupiającej wokół siebie największych medialnych klientów, oraz realizującej niestandardowe kreacje programów TV, reklamy, a także produkcje dedykowane, poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager ds. Strategii Mediów / Strateg Mediowy
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • tworzenie i planowanie strategii mediowych 360 stopni;
  • koordynowanie kluczowych projektów i współpraca z klientami;
  • przygotowywanie prezentacji i przedstawianie ich w atrakcyjny sposób klientowi;
  • współpraca z innymi działami firmy w ramach realizacji spójnej wizji rozwoju firmy;
WYMAGANIA:
  • doświadczenie branżowe z domów mediowych lub agencji marketingowych;
  • znajomość wszystkich mediów, doświadczenie w planowaniu i zakupie TV lub digitalu;
  • doświadczeniu w przygotowywaniu strategii mediowych dla Klientów i na potrzeby przetargów;
  • umiejętność planowania strategii mediowych 360 stopni;
  • znajomość zasad udziału w przetargach mediowych  i praktyczne doświadczenie w tym obszarze;
  • dobre kompetencje związane z prezentowaniem wizji projektu dla klientów;
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu dobrym, poziom B2;
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie za realizację projektów;
  • umowę o prace lub kontrakt B2B
  • prowadzenie ciekawych projektów i rozwój zawodowy;
  • pakiet socjalny (współfinansowanie opieki zdrowotnej, oraz ubezpieczeni grupowe, karta multisport)