kandydatów

Etat IT Project Manager

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Warszawa

Ogloszenie numer: 6121026, z dnia 2021-12-01

IT Project Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

IT Project Manager dla niemieckiej firmy z branży AGD

100% praca zdalna

Stawka B2B: do 25 200 pln netto/miesięcznie + Vat

Zadania:

  • Prowadzenie międzynarodowych projektów pod względem czasowym i kosztowym
  • Kompletne zarządzanie oraz realizacja przydzielonych projektów, koordynując również zaangażowanych interesariuszy
  • Wsparcie w identyfikacji i zarządzaniu krytycznymi kwestiami związanymi z punktami integracji pomiędzy liniami (właściciel procesu) i/lub kwestią ryzyka
  • Zapewnienie jakości i wymagań odrzuconych i zarządzanych projektów
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie i prowadzenie KPI projektu

Wymagania

Wymagania:

  • Od 3 do 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego na stanowisku PM, najlepiej w zakładzie produkcyjnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu i koordynacji wymagających projektów IT w bardzo międzynarodowym środowisku;
  • Wcześniejsze doświadczenie w migracji danych będzie dodatkowym atutem;
  • Optymalne umiejętności relacyjne, komunikacyjne, zarządzania zespołem i koordynacji;
  • Znajomość Waterfall, Agile
  • Biegłość w języku angielskim

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Astek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 6/12, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody."