kandydatów

Etat Starszy administrator systemów IT

Firma: Panek S.A miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6132426, z dnia 2021-12-03

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy eksperta do roli:

Starszy administrator systemów IT

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zakres zadań

  • Administracja IT:
    • Systemami operacyjnymi Windows 2012 i wyżej, Linux (Debian, CentOS);
    • Bazami danych MSSQL, PSQL, MYSQL/MARIADB (w tym klastrowanie, replikacja, tuning wydajności);
    • Środowiskiem M365 (Exchange Online, Word, Excel, PowerPoint, SharePoint/OneDrive, Teams) wraz z diagnostyką błędów, analizą logów, filtrami antispam oraz konfiguracją DLP);
  • Konfiguracja, zarządzania, ciągłe monitorowania oraz reagowania na awarie w zakresie:
    • Systemów operacyjnych i baz danych;
    • Kluczowych parametrów aplikacji biznesowych o zmiennej charakterystyce obciążenia;
    • Środowisk HA dostosowanych do pracy ciągłej 24/7;
    • Środowiska AD opartego o rozproszone kontrolery w wielu lokalizacjach;
    • Środowiska pracy biurowej (serwery plików, analityki PowerBi, serwerów terminalowych, Enova, CDNXL, centrali telefonicznych, kontroli dostępu, systemu monitorowania wizyjnego, pakietu M365 i aplikacji instalowanych lokalnie);
    • Kilku witryn internetowych;
  • Tworzenie i wdrażanie polityk bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz procedur operacyjnych IT;
  • Nadzorowanie zakupów i rozliczeń faktur za sprzęt i usługi IT;
  • Współpraca i nadzorowanie dostawców IT oraz usługodawców, w tym serwisów i wsparcia zewnętrznego;
  • Budżetowanie IT wraz z raportowaniem z wykonania;
  • Realizacja projektów IT oraz wspierania biznesu w projektach opartych o IT, w tym współpraca z DevOps.

Wymagania

  • Minimum 3 lat udokumentowanego doświadczenia w powyższym zakresie;
  • Dyspozycyjności także poza standardowymi godzinami pracy w przypadku awarii usług kluczowych (weekendy, noc);
  • Komunikatywności, umiejętności zarządzania zasobami i ludźmi;
  • Kierunkowego wykształcenia;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole, przy innowacyjnym projekcie CarSharingu;
  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B;
  • Niezależność i decyzyjność w ramach prowadzonego obszaru;
  • Zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing;
  • Możliwość przystąpienia do: grupowego ubezpieczenia, opieki medycznej, karty Multisport na preferencyjnych warunkach.