kandydatów

Etat Kierwonik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim miejsce pracy: Mrozy

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Kierwonik gospodarczy
Miejsce pracy: Mrozy
Numer: StPr/21/1334
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Zabezpieczenie właściwego stanu higieniczno-sanitarnego oraz przeciwpożarowego budynków i terenu należącego do ZPiSdN; Gospodarowanie majątkiem trwałym; Prowadzenie niektórych spraw kadrowych; Planowanie i dokonywanie zakupów; Wykonywanie sprawozdań oraz zestawień; Nadzorowanie oraz rozliczanie dostaw oleju opałowego, gazu, energii elektrycznej i aut gospodarczych; Sporządzanie i aktualizowanie procedur i regulaminów dotyczących realizowanych zadań; Organizacja i nadzór transportu; Prowadzenie inwentaryzacji; Sporządzanie umów; Prowadzenie przetargów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania niezbędne:Wykształcenie wyższe techniczneDoświadczenie zawodoweNieposzlakowana opinia,Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.Znajomość Prawa Zamówień Publicznych

Miejsce pracy:

Mrozy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim