kandydatów

Etat Specjalista ds. Negocjacji

Firma: FRONTIT SPA miejsce pracy: Warszawa

Poszukiwany kandydat to SPECJALISTA ds. NEGOCJACJI W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI.
Jego zadaniem będzie prowadzenie negocjacji biznesowych w sprawie zakupu lub dzierżawy nieruchomości.
Nabędzie znajomość podstawy umów, odpowiednich przepisów. Będzie także uczestniczyć na szkoleniach podstawowych i zaawansowanych.

Nasi specjaliści zostaną włączeni do naszego zespołu w biurze W WARSZAWIE PO OKRESIE SZKOLENIOWYM WE WŁOSKIEJ SIEDZIBIE.

Specjalista ds. Negocjacji
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie negocjacjami pomiędzy kontrahentami w sprawie zakupu lub dzierżawy nieruchomości;
  • Utrzymywanie kontaktu z kontrahentami drogą mailową lub telefoniczną (no inbound);
  • Przygotowanie i korespondencja dokumentacji z adekwatnymi ofertami;
  • Aktualizacja praktyk w wewnętrznym programie zarządzania;
  • Przemieszczanie się na koszt firmy na terenie całego kraju.
Wymagania wobec Kandydatów:
  • Język polski na poziomie C2;
  • Język angielski na poziomie C1;
  • Wyższe wykształcenie;
  • Co najmniej 1/2 lata doświadczenia jako agenta w sprzedaży telefonicznej.
Wymagane umiejętności:
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
  • Umiejętności zarządzania czasem;
  • Orientacja na sukces (pracowitość, rzetelność, chęć rozwoju).

Mile widziane:

  • Dyplom ukończenia studiów prawniczych;
  • 2/3 letnie doświadczenie jako specjalista ds. sprzedaży w sektorze nieruchomości/finansowym/ubezpieczeniowym;
  • Mile widziana jest jakakolwiek inna wiedza językowa.
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny na najwyższych poziomach rynku;
  • Szkolenie we Włoszech z transportem i zakwaterowaniem opłacanym przez Spółkę;
  • Narzędzia pracy: autorski system do zarządzania plikami, internet i telefon stacjonarny;
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy, blisko linii metra, tramwajów i autobusów;
  • Dynamiczne, młode i stymulujące środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie w silnym wzroście i ekspansji na poziomie międzynarodowym.