kandydatów

Etat Ekspert ds. Wsparcia Projektów

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ekspert ds. Wsparcia Projektów
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie i administracja procesu planowania zasobów – Współpraca z Resources Managerami oraz Klientami wewnętrznymi w ramach organizacji
  • Wsparcie procesu raportowania portfela projektów przed Zarządem
  • Analizowanie i raportowanie danych o zasobach projektowych
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w obszarze pozyskiwania kompetencji projektowych
  • Koordynacja procesu zawierania umów, negocjowanie treści umów z partnerami biznesowymi
  • Monitorowanie i kontrola procesu rozliczeń ze współpracownikami
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w procesach
  • Kontrola i nadzór nad uprawnieniami do narzędzi wspierających Zarządzanie Projektami
  • Budowanie i aktualizowanie bazy wiedzy w zakresie procesów planowania zasobów projektowych i portfela projektów
Wymagania:
  • Znajomość podstawowych informacji o zarządzaniu projektami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Dokładność i skrupulatność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie NNW
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover