kandydatów

Etat Online Marketing Specialist

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, firma specjalizująca się w handlu obrabiarkami do metalu oraz hydrauliką siłową poszukuje osoby na stanowisko:

Online Marketing Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 96/2021
Zadania:
  • Prowadzenie akcji promocyjnych online i offline
  • Opracowanie treści do materiałów promocyjnych firmy oraz wszystkich kanałów promujących firmę, współpraca z grafikami
  • Tworzenie newsletterów, mailingów i treści dla stron www oraz do katalogów produktów
  • Rozwijanie i obsługa kanałów:  Allegro, Spino czy OLX pod kątem wprowadzania oraz aktualizacji ofert
  • Monitorowanie i analiza ruchu na stronie www oraz platformach transakcyjnych
  • Standaryzacja, uporządkowanie i przygotowanie szablonów ofert - w razie potrzeby, przygotowanie oferty przy wsparciu handlowca
  • Aktualizacja baz danych
  • Tworzenie, optymalizacja i kontrola budżetów promocyjnych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub usługowej z branży technicznej
  • Doskonała znajomość środowiska Social Media
  • Znajomość najnowszych trendów w obszarze e-commerce
  • Dobra znajomość języka angielskiego, wymagana do tłumaczeń i opracowywania materiałów promocyjnych firmy
  • Znajomość narzędzi pakietu Office, mile widziana znajomość programu obróbki graficznej (np. Photoshop)
  • Praktyczna znajomość zasad i narzędzi SEO
  • Dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • Odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista
  • Kreatywność, energia, pasja w działaniu
Firma oferuje:
  • Zakres zadań i obowiązków zapewniających rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.