kandydatów

Etat Salowa

Firma: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6132063, z dnia 2021-12-03

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML) jest jednym z nielicznych w skali europejskiej ośrodków naukowo-badawczo-szkoleniowych i kliniczno-diagnostycznych, specjalizujących się w problematyce medycyny lotniczej. Jego tradycje sięgają okresu międzywojennego, kiedy to w 1928 roku Józef Piłsudski, minister spraw wojskowych powołał do życia Centrum Badań Lotniczo-Lekarskich.

W sferze klinicznej zajmuje się medycyną lotniczą, zwłaszcza w zakresie chirurgii, kardiologii, neurofizjologii, laryngologii i okulistyki.

Salowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i higieny oraz dezynfekcja urządzeń oraz pomieszczeń na terenie szpitala;
  • Zbieranie i segregowanie odpadów medycznych, bielizny oraz transportowanie ich do miejsca przeznaczenia wg ustalonych przepisów.
  • Pełnienie funkcji pomocniczych przy obsłudze Pacjentów i opiece nad nimi.

Wymagania

  • Wykształcenie min. podstawowe.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Pogodne usposobienie, dokładność, sumienność, komunikatywność.

Oferujemy

  • Praca na pełen etat, w przyjaznej atmosferze.