kandydatów

Etat Technik Elektronik / Monter PCB

Firma: PROFILL Kostrzewa Kalbarczyk Sp.j. miejsce pracy: Warszawa

PROFILL zajmuje się produkcją przemysłowych urządzeń elektronicznych na zlecenie naszych klientów. Specjalizujemy się w realizacji projektów o wysokim stopniu technologicznej trudności. Nasz potencjał produkcyjny, oparty na wiedzy, kompetencjach oraz najnowocześniejszych maszynach i urządzeniach pozwala nam podjąć każde wyzwanie w zakresie technologii i wielkości partii produkcyjnej. Pomagamy naszym klientom skupić się na najważniejszych, z ich punktu widzenia, działaniach biznesowych związanych z projektowaniem, rozwojem i sprzedażą gotowych wyrobów przejmując wszystkie wyzwania produkcyjne na siebie.

Obsługiwane przez nas rynki to między innymi: branża automotive, IOT, urządzenia medyczne, przyrządy pomiarowe, telekomunikacja, przemysł i automatyka, rolnictwo, nauka. Tak szeroka dywersyfikacja docelowych rynków produkcji świadczy o elastyczności naszej firmy w stosunku do wymagań klientów różnych branż a także daje nam solidne fundamenty rozwoju naszej działalności.

Technik Elektronik / Monter PCB
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • montaż ręczny obwodów drukowanych THT
  • zachowanie standardów jakościowych i czasowych realizowanych zleceń
  • dbanie o zgodność wykonywanych prac z dokumentacją techniczną
  • po okresie wdrożenia: samodzielne przygotowywanie zleceń do realizacji w oparciu o dokumentację techniczną i plany produkcyjne
  • po okresie wdrożenia: kontrola efektów pracy własnej i innych z użyciem mikroskopu stereoskopowego
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość technologii montażu THT (cyna ołowiowa i bezołowiowa)
  • umiejętność obsługi lutownicy, miernika uniwersalnego
  • ponadprzeciętne zdolności manualne
  • komunikatywność i kultura osobista
  • zaangażowanie i chęć do pracy
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość technologii SMD
  • umiejętność obsługi mikroskopu stereoskopowego
  • umiejętność obsługi maszyn biorących udział w procesie montażu elektroniki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • brak nudy, nieformalny klimat i doskonałą atmosferę