kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach miejsce pracy: Siedlce

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Elektromonter
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/21/2224
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie instalacji i urządzeń w należytym stanie technicznym, wykonywanie oględzin przeglądów technicznych, prac konserwacyjnych oraz remontów i instalacji, kontrola prawidłowości działania aparatury kontrolno-pomiarowej, przekazywanie osobom dozoru wszelkich informacji dotyczących zauważonych usterek, nieprawidłowości w pracy urządzeń lub wprowadzonych zmian w układach elektrycznych, bieżąca kontrola pracy urządzeń elektrycznych, rozdzielni i innych, dbanie o właściwą i ekonomiczną gospodarkę energią elektryczną, staranne prowadzenie dzienników pracy oraz rejestru codziennych prac, przyjmowanie i wykonywanie bieżących zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe, chęć udziału we wszelkiego rodzaju szkoleniach, kursach związanych z podniesieniem wiedzy i kwalifikacji zawodowych, umiejętność prowadzenia dokumentacji z wykonywanych czynności, umiejętność czytania schematów elektrycznych i projektów technicznych, umiejętność dokonywania zapisów parametrów obsługiwanych urządzeń, umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, samodzielność, dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych, dodatkowym atutem będzie 2 - 3 letnie doświadczenie.

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach