kandydatów

Etat Doradca serwisu mechanicznego

Firma: Ursyn Car miejsce pracy: Warszawa

Ursyn Car

Autoryzowany Dealer Ford

ul. Romera 14

02-784 Warszawa

Doradca serwisu mechanicznego
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • opieka nad klientami, przyjmowanie pojazdów do serwisu,
  • przeprowadzenie diagnozy w recepcji przejazdowej w obecności klienta,
  • informowanie klientów o stanie ich pojazdu,
  • doradzanie w sprawie naprawy,
  • szacowanie ewentualnych kosztów, udzielanie klientom informacji technicznych,
  • przyjmowanie zgłoszeń wstępnych, sporządzanie i realizacja zleceń.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • znakomita znajomość budowy samochodów,
  • doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju.