kandydatów

Etat Pomoc kucharza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie miejsce pracy: Podkowa Leśna

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pomoc kucharza
Miejsce pracy: Podkowa Leśna
Numer: StPr/21/2940
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac pomocniczych związanych z przygotowaniem posiłków;- dbałość o porządek i ład w pomieszczeniach stołówki i kuchni, troska o powierzony sprzęt;- prowadzenie dokumentacji hacp dot.utrzymania bieżącej czystości bloku żywieniowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: Gastronomia - pracownik gastronomii

Wymagania inne:

wymagania dodatkowe:- przeszkolenie z zakresu HCCP,- doświadczenie w pracy w gastonomii - 2 lata

Miejsce pracy:

Podkowa Leśna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie