kandydatów

Etat Technolog procesu wytwarzania (rozdmuch)

Firma: ROSINSKI PACKAGING miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków z siedzibą w Bielsku-Białej. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Technolog procesu wytwarzania (rozdmuch)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • uruchamianie i wdrażanie nowych form rozdmuchowych
  • nastawianie i poprawa parametrów pracy maszyn rozdmuchowych
  • nadzór remontów i korekt form
  • wykonywanie i uaktualnianie dokumentacji
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub na ukończeniu, mile widziana praca dyplomowa z budowy form rozdmuchowych lub przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość parametrycznych programów do modelowania bryłowego – mile widziany SOLIDWORKS
  • zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy
FIRMA OFERUJE:
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji
  • dobrą atmosferę współpracy w dziale inżynierskim
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną