kandydatów

Etat Junior Java Developer

Firma: Tecna Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Tecna sp. z o.o. działa na rynku od 2007 roku.

Jest producentem i dostawcą oprogramowania klasy BPM z zakresu zarządzania procesami biznesowymi, obiegiem dokumentów oraz analityki danych. Świadczymy usługi analizy, projektowania, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych. Budujemy dedykowane rozwiązania opierając się na własnych autorskich platformach informatycznych jak również na produktach naszych Partnerów.

Poszukujemy ludzi dla których praca w zakresie tworzenia oraz wdrożeń systemów informatycznych jest pasją, którzy rozumieją indywidualne potrzeby klientów, są profesjonalni i kreatywni, a także posiadają odpowiednie kompetencje dla realizacji założonych celów.

Jesteśmy otwarci dla wszystkich, którzy własną wiedzą i inicjatywą wspomogą rozwój naszej firmy. U nas każdy ma zapewnienie zatrudnienia na dłużej oraz gwarancję rozwoju własnych kompetencji. Każdy pracownik ma wpływ na wizję rozwoju oprogramowania w zgranym zmotywowanym w dążeniu do tego samego celu zespole.

Junior Java Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Udział w projektach w różnych technologiach
  • Tworzenie oprogramowania w ramach prac projektowych w związku z realizacją realizowanych przez firmę zleceń i zamówień
  • Wykonywanie testów deweloperskich stworzonego przez siebie oprogramowania
  • Stosowanie obowiązujących w branży IT standardów i najlepszych praktyk
  • Współpraca z zespołem analityczno-wdrożeniowym
Nasze wymagania
  • Znajomość narzędzi programistycznych Maven, Ant, Gradle, itp.
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Znajomość technologii JPA, Hibernate
  • Znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych i responsywnych interfejsów użytkownika
  • Znajomość bibliotek Dependency Injection (Guice, Spring)
  • Mile widziana znajomość pracy z serwerami aplikacji Java (np. Glassfish, JBoss/WildFly, Tomcat, Jetty)
  • Mile widziana znajomość języka Groovy
  • Mile widziana znajomość systemów operacyjnych GNU/Linux
  • Umiejętność pracy z repozytorium kodu Git
  • Umiejętność pracy samodzielnej nad powierzonymi zadaniami
  • Zdolność szybkiego nabywania wiedzy i pracy w zespole
To oferujemy
  • Praca w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Udział w wielu ciekawych projektach
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet opieki medycznej
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Tecna sp. z o.o. z siedzibą w: Piastów Śląskich 47, 01-496, Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: iod@tecna.pl