kandydatów

Etat Serwis Koordynator

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Rzucamy wyzwanie niemożliwemu! Dbamy o dostęp do chłodzenia i zapewniamy komfort w budynkach, domach i transporcie oraz chronią jedzenie i towary łatwo psujące się. Wspieramy klientów najwyższą wydajnością, a obniżając zużycie energii i emisję dwutlenku węgla, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, dbając o środowisko i lepsze jutro. Śmiało zatem rzucamy wyzwanie, temu co niemożliwe, dla zrównoważonego świata. W naszym portfolio znajdują się innowacyjne i wysoko wydajne produkty grzewcze, wentylacja oraz systemy chłodzenia powietrza (HVAC) - od ogromnych chłodnic przemysłowych po niewielkie jednostki montowane na dachach. Nasze rozwiązania są przeznaczone dla liderów przemysłu w branżach takich jak: automotive, górnictwo, plasturgia oraz farmacja.

Serwis Koordynator
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 92/2021
Zadania:
  • Dysponowanie pracą podległej grupy serwisantów (przydzielanie zadań, planowanie prac, stały kontakt z Technikami Serwisu)
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Aktywowanie projektów na podstawie otrzymanych zamówień po weryfikacji pod kątem finansowym i wykonawczym
  • Umawianie i potwierdzanie wizyt serwisowych w oparciu o dostępność części, warunki atmosferyczne, techniczne możliwości na obiekcie z uwzględnieniem zagrożeń na obiekcie
  • Wypełnianie druków awizacyjnych i środowiskowych zgodnie z wytycznymi Klienta
  • Monitorowanie zagrożeń na obiektach, raportowanie do Safety Leadera
  • Weryfikacja ważności uprawnień i certyfikatów podległej grupy serwisantów i planowanie niezbędnych szkoleń/kursów w razie potrzebny
  • Współpraca z koordynatorami techników w zakresie utrzymania certyfikatów na narzędzia serwisantów oraz wyposażenia pojazdów serwisowych
  • Weryfikacja zaleceń powykonawczych z kart pracy
  • Zamykanie projektów i weryfikacja kosztów
  • Wystawianie faktur VAT, korekt, faktur przedpłatowych, pro-form zgodnie z ustawami i wytycznymi działu finansowego oraz przekazywanie dokumentów do wysylki
  • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach i wezwaniach
  • Prace administracyjne związane uzupełnianiem danych w narzędziach do zarządzania pracą techników
  • Zarządzanie umowami serwisowymi
  • Obsługa i monitorowanie prac w systemie (planowanie i rozliczenia)
  • Raportowanie i kontrola nad planowanym przychodem z realizowanych projektów w danym okresie rozliczeniowym
  • Współpraca i utrzymanie dobrych relacji z klientami oraz nadzorowanie procesu reklamacji
  • Otwieranie nowych projektów oraz zamykanie protokołów w systemie i przekazywanie do klienta i SSE
  • Zamawianie części do projektów i sprawdzanie ich dostępności
  • Zamawianie narzędzi i usług niezbędnych do realizacji projektów
  • Koordynowanie dostaw i wysyłek części w granicach i poza granicami UE
  • Wykonywanie raportów z prac gwarancyjnych
  • Zakładanie CN'ek do wyjazdów awaryjnych
  • Raportowanie w BDO przekazywanych odpadów
  • Raportowanie wprowadzenia do obrotu czynnika chłodniczego w systemach wewnętrznych oraz bazie SZWO
  • Planowanie szkoleń techników wynikających z development planów we współpracy z FSR
  • Ścisła współpraca z lokalnym magazynem, bieżąca weryfikacja stanów magazynowych
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów)
  • Doświadczenie w pracy w koordynacji serwisu minimum 2 lata
  • Atutem będzie wiedza z obszaru chłodnictwa
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów (praca pod presją czasu)
  • Asertywność
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word, outlook, PP) i umiejętność szybkiego uczenia się nowych programów
Firma oferuje:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz kompleksowe świadczenia i programy, które pomagają naszym pracownikom rozwijać się zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym
  • Dzielimy pasję do obsługi klientów, troski o innych i odważnych wyzwań, jakie są możliwe dla zrównoważonego świata. Dążymy do osiągnięcia różnorodności
  • Jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse. Wszyscy zakwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenie za zatrudnienie bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, narodowość, ciążę, wiek, stan cywilny, niepełnosprawność, status weterana chronionego lub status prawnie chroniony
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.